Hakkımızda

Hakkımızda

Aldığımız eğitim, 30 yıllık eğitimci birikim ve deneyimlerimizle bildiğimiz işi yapıyoruz. Binamız müstakil, korunaklı ve kreş amacı ile projelendirilmiştir. Çocuklarımıza doğal bir ortam içerisinde yaz kış özel oyun bahçesi ile hizmet sunmaktadır. Personelimiz kendi alanında deneyimli, sertifikalı bireylerden; öğretmenlerimiz üniversitelerin çocuk gelişimi bölümü mezunu; yardımcı öğretmenlermiz ise kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunu ve alanlarında uzmanlaşmıştır.

Mavi Gül, ayrı etkinlik atölyesi, oyun odası, dinlenme odası ve sanat atölyesine sahiptir. Çocuk havuzu standartlarına uygun hijyenik,çocuklarımızın özgürce ve güvenle oynayabilecekleri geniş, ferah, aydınlık kış bahçesine sahiptir. Raflarda, dolaplarda saklanmayan, her an çocuklarımızın kullanıma hazır rengarenk eğitici, sevimli çocuklar ve ilgi köşelerimiz ile eğlenerek öğreneceklerdir.

Mavi Gül kreşimiz ile; kendilerini ve dünyayı anlama  amacıyla etkinliklerle bireysel fikir ve duygularını ifade etmelerini sağlayıp, estetik ve yaratıcılık duygularını geliştireceğiz.