Neden Biz ?

Neden Biz ?

Neden Biz ?

Biz aldığımız eğitim, 30 yıllık birikim ve deneyimlerimizle bildiğimiz işi yapıyoruz. Okulumuz müstakil, korunaklı, kreş amacıyla prjelendirilmiştir. Çocuklarımıza doğal bir ortam içinde hizmet sunulmaktadır.

Personelimiz kendi alanında deneyimli, sertifikalı bireylerden; öğretmenlerimiz üniversitelerin çocuk gelişimi bölümü mezunu, yardımcı öğretmenlerimiz ise Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunudur, alanlarında uzmanlaşmışlardır.

Temizlik ve beslenmeye, hijyene özel önem verilmektedir.

Kullandığımız oyuncak ve materyaller 3-6 yaş grubu öğrencilerine yönelik eğitim faaliyetlerini desteklemektedir.

Yıl boyunca aile içi ve eşler arası iletişim, çocukların zihinsel, sosyal, bedensel, cinsel, duygusal gelişimlerine olumlu katkıda bulunmaları için isteyen annelere konusunda uzman akademisyenler tarafından Anne Eğitimi kursu verilecektir.

Yabancı dili kolaylıkla öğrenebilmeyi sağlayan altyapıyı oluşturmak amacıyla yeterli İngilizce eğitim verilecektir.

Havuzumuz bulunmaktadır. Yaz döneminde çocuk standartlarına uygun, hijyenik, otomatik klorlanan ve filtresyon sistemi sürekli çalışan havuzumuzda havuz başı animasyonları yapılmaktadır. Şarkılar ve oyunlarla yaşayarak, eğlenerek öğrenme gerçekleşmektedir.

Atölyelerimizde drama, halk dansları, jimnastik, seramik, ritim, satranç, fen ve doğa etkinlikleri, sanatsal çalışmalar yapılmaktadır.

Ayrıca çevreyi tanıma amaçlı geziler yapılacaktır.

Öğrencilerimiz evcilik köşesi, kukla köşesi, kitap köşesi, tahta blok köşesi gibi alanlarda özgürce oyun oynamaktadırlar.